2 miejsce orlików w Zgorzelcu

Drużyna orlików (rocznik 2012) Ślęzy Wrocław, zajęła 2 miejsce w rozegranym w Zgorzelcu turnieju „Pro-Turnieje Zgorzelec Cup”.

Trener Mateusz Sukta – Do rywalizacji przystąpiło 8 drużyn, w systemie każdy z każdymw meczach trwających 14 minut.Turniej rozpoczęliśmy dość nerwowo, bo od remisu 5:5 z gospodarzem MKS Nysa Zgorzelec, choć prowadziliśmy 5:3 nie udało się dowieźć zwycięstwa do końca. Następne 4 spotkania pod naszą kontrolą, w których to strzeliliśmy 21 bramek tracą tylko 4. Bardzo przyjemnie patrzyło się na Naszą grę i chęć zdobywania kolejnych goli. Ostatnie 3 spotkania miały zadecydować o kolejności miejsc w tabeli.

1KS Ślęza Wrocław – Miedź Legnica 5:4
Miedź Legnica – Parasol Wrocław 1:0
1KS Ślęza Wrocław – Parasol Wrocław 1:3
W ostatnim meczu z Parasolem Wrocław potrzebowaliśmy remisu, aby zająć pierwsze miejsce, niestety zabrakło szczęścia, w pierwszych minutach mieliśmy 3 doskonałe okazję aby objąć prowadzenie. Były emocje i walka do ostatniego gwizdka. Ostatecznie turniej kończymy na II miejscu, dodatkowo w całym turnieju strzeliliśmy 32 bramki, najwięcej ze wszystkich drużyn.
W naszą stronę powędrowała nagroda dla najlepszego zawodnika turnieju, a został nim Filip „Naczos” Nadziak.
Ślęza zagrała w składzie: Beksiński Hubert, Hausman Stanisław, Kalkowski Piotr, Lisowski Bartosz, Łapeta Alan, Marek Jeremiasz, Nadziak Filip, Zając Maciej, Zimoch Kacper.