II WLJM – Kiepski początek rozgrywek

W meczu 1. kolejki II Wojewódzkiej Ligi Juniorów Młodszych, Ślęza II Wrocław przegrała z FC Wrocław Academy III 0:3.

Trener Bartosz Książkowski – Po dobrych pierwszych minutach, kiedy tworzyliśmy zagrożenie pod bramką rywala w bardzo prosty sposób tracimy gola na 1-0. Od tego momentu przewaga gospodarzy rosła, przegrywaliśmy większość pojedynków 1×1 w ataku i obronie i mieliśmy problem z zebraniem drugiej piłki. W drugiej połowie obraz gry nie wiele się zmienił.

FC WROCŁAW ACADEMY III – ŚLĘZA II WROCŁAW 3:0

Ślęza – Krzysztof Siudakiewicz, Mikołaj Stępniewski, Szymon Graczyk, Iwo Czyczerski, Michał Książek, Jakub Piskorek, Maciej Zahajko, Daniel Rejak, Mateusz Waliś, Juliusz Musiałkiewicz, Filip Muszyński oraz Dawid Kotwicki, Jakub Kotowski, Marcin Jurczyszyn, Maciej Koszel, Dominik Kozina, Patryk Zimoch