Akademia Piłki Nożnej ogłasza nabór trenerów

Ciągły rozwój Akademii Piłki Nożnej Ślęzy Wrocław pod względem jakości szkolenia wiąże się nierozłącznie z kadrą szkoleniową. W APN Ślęzy nie tylko dąży się do poszerzania wiedzy i kompetencji obecnych szkoleniowców, ale i do powiększania liczby trenerów, która będzie pracować z utalentowaną młodzieżą w szeregach wrocławskiego klubu. 

Dobre rezultaty szkoleniowe i wysoka jakość treningów oraz projektów organizowanych przez Akademię Piłki Nożnej Ślęzy Wrocław przekładają się na zainteresowanie ze strony dzieci i młodzieży chcących trenować piłkę nożną. Liczba młodych adeptów futbolu stale rośnie, a chętnych nie brakuje nawet po rozpoczęciu roku szkolnego. Żeby zapewnić stały, wysoki poziom pracy z wychowankami APN Ślęzy niezbędne jest poszerzenie kadry szkoleniowej. W związku z tym zorganizowany został nabór dla trenerów, którzy szukają odpowiedniego miejsca do doskonalenia swojego warsztatu.

Oferta skierowana jest zarówno do trenerów, jak i do stażystów, którzy chcieliby zdobyć uprawnienia trenerskie. Przede wszystkim poszukiwane są osoby gotowe do pracy z grupami trampkarzy i młodszymi.

Zapraszamy do współpracy!