Chłopcy kibicowali Rafałowi Brusiło

Przebywający na obozie w Bełchatowie zespół młodzików Ślęzy Wrocław, oglądał na tamtejszym stadionie mecz I ligi pomiędzy Skrą Częstochowa i Zagłębiem Sosnowiec.

 
Chłopcy podczas tego meczu mieli okazję kibicować wychowankowi Ślęzy Wrocław – Rafałowi Brusiło – który aktualnie występuje w częstochowskim zespole. Przypomnijmy, że Rafał Brusiło to piłkarz, który wychował się w 1KS-ie. Rafał żółto-czerwone barwy reprezentował zarówno w grupach młodzieżowych, jak też w zespole seniorów. Z naszym klubem związany był z krótką przerwą, do sezonu 2013/14. Następnie wraz z Odrą Opole awansował z III do I ligi. Od sezonu 2019/20 związał się ze Skrą Częstochowa i z tym klubem również świętował awans z II do I ligi. Choć Rafał od dłuższego czasu występuje już w innych klubach, to zawsze podkreśla w wywiadach swoje przywiązanie do Ślęzy Wrocław.

W sobotnim meczu były piłkarz Ślęzy, był ważną postacią w wygranym przez Skrę 1:0 meczu z Zagłębiem. Nie mogło być jednak inaczej, gdy czuł takie wsparcie z trybun. Po meczu podziękował chłopakom za doping, chwilę z nimi porozmawiał i oczywiście zrobił sobie z nimi pamiątkową fotkę.