CLJ U15 – Znakomita inauguracja sezonu

W rozegranym w Opolu meczu 1. kolejki rozgrywek Centralnej Ligi Juniorek U15 (grupa C), Ślęza Wrocław wygrała z miejscową Unią 6:0.

Trener Damian Burtowski – Pierwszy mecz w lidze zawsze jest wyjątkowy.
Ważne by z chłodną głową wejść w spotkanie. My po pierwszych minutach dobrze weszliśmy w mecz i szybko wyszliśmy na.prowadzenie. Pierwsza połowa pod naszą kontrolą. W drugiej dokonane zmiany wpłynęły na naszą grę, a mecz się wyrównał. Mimo wszystko dorzucamy kolejne bramki ze stałych fragmentów gry. Nasz występ oceniam pozytywnie. Najważniejsze, że było widać progres w aspektach nad, którymi pracowaliśmy w ostatnim czasie.