CLJ U17 – Grając w dziesiątkę o punkty trudno

W rozegranym w Rzeszowie zaległym meczu 3. kolejki rozgrywek Centralnej Ligi Juniorek U17, Ślęza Wrocław przegrała z miejscową Resovią 2:4.

Trener Paweł Arciszewski – Nie ma co ukrywać, że ten mecz mocno ustawiła czerwona kartka, którą otrzymaliśmy już w 15 minucie meczu, oraz rzut karny, który został przeciwko nam po niej podyktowany. Mimo porażki uważam jednak, że pod każdym względem był to nasz najlepszy mecz w tym sezonie. Ciężko gra się praktycznie cały mecz w osłabieniu, ale dziewczyny dziś grały tak, że momentami ciężko było stwierdzić, który zespół ma jedną osobę mniej na boisku. Szczególnie nasza reakcja po przerwie zasługuje na słowa uznania, gdzie udało nam się zdobyć bramki kontaktowe. Dzisiejsze spotkanie udowodniło mi, że nawet w dziesiątkę możemy rywalizować z każdym. Porażki szkoda, bo można było jej uniknąć, ale pełni optymizmu przygotowujemy się już na kolejne starcia.

RESOVIA RZESZÓW – ŚLEZA WROCŁAW 4:2