CLJ U17 – Na koniec rundy porażka w Wodzisławiu Śl.

W rozegranym w Wodzisławiu Śl. zaległym meczu 8. kolejki rozgrywek Centralnej Ligi Juniorek U17, Ślęza Wrocław przegrała z miejscowym SWD 0:4.

W ostatnim meczu rundy jesiennej, Ślęza doznała najwyższej w tym sezonie porażki. Nie może jednak ona wpłynąć na ogólną ocenę gry naszego zespołu podczas całej rundy, którą możemy uznać za bardzo udaną.

Gospodynie wygrały ten mecz po golach zdobywanych po stałych fragmentach, a na dodatek nie miała w niedzielę swojego dnia nasza bramkarka, która przy dwóch bramkach popełniła bardzo duże błędy. Ślęza też miała swoje okazje, a szkoda zwłaszcza bardzo dobrego uderzenia jednej z wrocławianek z rzutu wolnego, po którym piłka obiła poprzeczkę.

Trener Gustaw Sadowski – Pierwsza połowa to na pewno najsłabsza połowa w całej rundzie w naszym wykonaniu. Graliśmy ospale i nerwowo co skończyło się stratą trzech bramek z czego aż dwóch ze stałych fragmentów. Druga połowa zdecydowanie lepsza. Stwarzaliśmy sobie sobie sytuacje ale to przeciwnik po rzucie rożnym podwyższył wynik. Byliśmy dziś zespołem słabszym i zasłużenie gospodynie cieszyły się z trzech punktów. Dziękuje dziewczynom za całą rundę która była dla nas samymi emocjonującymi przygodami.

SWD WODZISŁAW ŚL. – ŚLĘZA WROCŁAW 4:0 (3:0)

Ślęza – Skużybut (46’Drucks), Dobies (60’Tyza), Wypych (46’Gaber), Gąsiorek (60’Frączkiewicz), Lewicka, Półrolniczak (60’Igałowicz), Szewczyk, Ciesielska, Słota (70’Janik), Gruchała (70’Piaseczna), Kruk