CLJ U17 – Postawiły się Mistrzowi Polski

W rozegranym w Łodzi meczu 6. kolejki rozgrywek Centralnej Ligi Juniorek U17, Ślęza Wrocław przegrała z miejscowym UKS SMS 0:2.

Trener Paweł Arciszewski – Rozpoczęliśmy ten mecz bardzo bojaźliwie, nie byliśmy w stanie stworzyć sobie sytuacji bramkowej, a dodatkowo byliśmy mało agresywni w odbiorze. Po straconej bramce, powoli zaczęliśmy łapać rytm i częściowo prezentować to co sobie zakładaliśmy. W drugiej połowie nasza gra wyglądała lepiej. Widać było zaangażowanie, którego brakowało w pierwszych 45 minutach. SMS wygrał ten mecz zasłużenie, ale mimo to jestem dumny z moich zawodniczek, ponieważ przez braki kadrowe, przez wielu byliśmy skazywani tu na pogrom, a mimo to rywalizowaliśmy jak równy z równym z aktualnym Mistrzem Polski, a w naszej grze widać ciągły progres.

UKS SMS ŁÓDŹ – ŚLĘZA WROCŁAW 2:0 (1:0)

Ślęza – Raduj, J. Zonenberg, Słota (Kruk), Król (Guzek), Szewczyk, Ciesielska, Gaber (Dobies), W. Gąsiorek, Janus, Piaseczna, Walczak (Gruchała)