DLJ U15 – Tuzin goli Ślęzy w Wałbrzychu

W rozegranym w Wałbrzychu meczu Dolnośląskiej Ligi Juniorek U15, Ślęza Wrocław wygrała z miejscowym AZS-em PWSZ 12:0.

Trener Damian Burtowski – Wyszliśmy na mecz bardzo zmotywowani i od pierwszych minut stwarzaliśmy sobie dużo sytuacji, których nie mogliśmy wykorzystać. Później nie mogliśmy narzucić swojego stylu gry, a gra toczyła się w środku boiska. W drugiej połowie zagraliśmy bardzo eksperymentalnym ustawieniem, ale nasza gra wyglądała już dużo lepiej, niż w pierwszej połowie. Dziewczyny do samego końca starały się podwyższać i tak już wysoki wynik. Gratuluję im zwycięstwa i wracamy do pracy w treningach.

AZS PWSZ WAŁBRZYCH – ŚLĘZA WROCŁAW 0:12 (0:5)

0:1 Guzek (as. Z.Barcz) 12′
0:2 Guzek (Półrolniczak) 16′
0:3 Lewicka (Półrolniczak) 19′
0:4 Lewicka 34′
0:5 Półrolniczak 36′
0:6 Ambroży (Guzek) 45′
0:7 Lewicka 51′