DLJS – Wymęczone zwycięstwo z beniaminkiem

W meczu 2. kolejki rozgrywek Dolnośląskiej Ligi Juniorów Starszych Ślęza Wrocław wygrała z Widawą Kiełczów 2:0

Trener Tomasz Woźnicki – Mecz w 90% toczony na połowie przeciwnika. Kilka zmarnowanych okazji, kilka dobrych interwencji bramkarza gości i do 70 minuty biliśmy głową w mur. Wreszcie uderzeniem z głowy po rzucie rożnym prowadzenie dał wprowadzony chwilę wcześniej Siódmak. W końcówce meczu podwyższył

Tomasiuk.

ŚLĘZA WROCŁAW – WIDAWA KIEŁCZÓW 2:0 (0:0)

1-0 Siódmak (asysta Tomasiuk) 70′
2-0 Tomasiuk (Wierzbicki) 85′

Ślęza – Palmowski – Tomasiuk (87′ Grzywniak), Piekarczyk, Krzysiak, Arciszewski (87′ Cieśla), Balcerzak (87′ Bojdoł), Przybycień (46′ Stasiak), Poznański, Świstak, Sawczyn (60′ Siódmak), Hurkała (84′ Wierzbicki)

Zdjęcia z meczu autorstwa Dariusza Hurkały dostępne są w zakładce Dla Kibica – Galeria