Dobry, choć przegrany minimalnie sparing młodziczek

Młodziutkie piłkarki Ślęzy udały się w sobotę do Oławy, gdzie minimalnie, 2:3 przegrały z zespołem miejscowych chłopaków z AP Champions.

 

Trener Arkadiusz Domaszewicz – Młodziczki grały sparing z AP Champions Oława i przegrały 2:3 po bramkach Kuriaty i Półrolniczak. Był to dobry mecz sparingowy z zaprzyjaźniona drużyną z Oławy. Co prawda dzisiaj byłem w zastępstwie za trenerkę Patrycję, jednak dziewczyny otrzymały już wcześniej zadania na to spotkanie do zrealizowania nad którymi wcześniej pracowały na treningach. Jak zwykle starały się z nich wywiązać jak najlepiej potrafiły, natomiast wynik był w tym przypadku sprawa drugorzędną. Dzisiaj swój debiut w drużynie młodziczek zaliczyły młodziutkie Sandra Piotrowska i Ola Kwilecka , natomiast przeciwko swojej drużynie zagrała Maja Wilk , która od jakiegoś czasu trenuje dzieki porozumieniu z trenerami AP Champions w Ślęzie Wrocław. Dziękujemy serdecznie za zaproszenie drużynie AP Champions Oława oraz za dzisiejsze wspólne granie!.

Skład : Wieczerzak, Mikos, Wilk, Musiałkowska, Półrolniczak, Lewicka, Rogus, Kuriata, Guzek oraz Zadka, Butwicka, Piotrowska i Kwilecka .