Dobry mecz zespołu U17 i wysoka porażka drużyny U16

Po dobrym meczu zespół Ślęzy U17 zremisował w Głogowie. Gorzej poszło drużynie U16, która wysoko przegrała z liderem.

 
5. kolejka II Wojewódzkiej Ligi Juniorów Młodszych U17

CHROBRY GŁOGÓW – ŚLĘZA WROCŁAW 0:0

Ślęza – Grygorcewicz, Szmajdziński, Pietrzyk, Zapał, Patryło, Wilantewicz, Sikora, Doktorski, Mirga, Walczyk, Ziglewski oraz Kamiński, Łęcki, Sowiński, Czaplicki

Trener Daniel Drozd – Mecz myślę najbardziej wymagający z dotychczasowych przez co równiez najlepszy w naszym wykonaniu jak dotąd. Obie drużyny chciały i próbowały grać w piłkę, co sprawiło, że mecz był dość otwarty. Na pewno bardzo dobre spotkanie zagraliśmy w defensywie, odbiór na połowie przeciwnika i szybkie reagowanie w środku pola pozwalały nam szybko wchodzić w posiadanie piłki. Do pełni szczęścia brakowało na pewno jeszcze szybszego działania i skuteczności gdy znajdowaliśmy się już w polu karnym przeciwnika. Każdy dzisiaj zostawił z siebie na boisku tyle ile mógł i był to mecz, który na pewno z boku dobrze się oglądało.

3. kolejka Wojewódzkiej Ligi Juniorów Młodszych U16

ŚLĘZA WROCŁAW – FC WROCŁAW ACADEMY 0:8 (0:2)

Ślęza – Komicz, Kulewicz, Korczowski, Galiński, Nytka, Mielcarek, Lenzu, Łazarewicz, Żugaj, Hepko, Towarnicki oraz Fang, Cegiełka, Ben Nouir, Olczyk, Szwesta.

Wynik mówi w zasadzie wszystko o przebiegu tego spotkania. Trzeba teraz o nim jak najszybciej zapomnieć i szykować się do kolejnych starć.