Dobry sparing w wykonaniu juniorów młodszych

Przebywający na obozie w Nowej Rudzie zespół juniorów młodszych Ślęzy Wrocław w meczu sparingowym zremisował z juniorami starszymi miejscowego Piasta 1:1.

W pierwszym meczu sparingowym podczas obozu w Nowej Rudzie, zespół juniorów młodszych Ślęzy Wrocław zmierzył się z liderem wałbrzyskiej Okręgowej Ligi Juniorów Starszych, Piastem Nowa Ruda.

Trener Paweł Ulatowski – Mecz od samego początku rozgrywany był w wysokim tempie. Gra była zacięta i wyrównana, szczególnie w pierwszej połowie (z lekka przewaga gospodarzy). W drugiej połowie, to my stworzyliśmy więcej sytuacji. Jestem zadowolony, że przeciwstawiliśmy się oporowi fizycznemu Piasta oraz z momentów dobrej organizacji gry. Warto dodać, że nie mogłem skorzystać dziś z sześciu zawodników, którzy narzekają na urazy, a także z trzech, którzy trenują we Wrocławiu z juniorami starszymi.

PIAST NOWA RUDA (juniorzy st.) – ŚLĘZA WROCŁAW (juniorzy mł.) 1:1 (1:0)