Po dobrym meczu Ślęza wygrała ze Stilonem

W sparingowym meczu juniorów młodszych U16, Ślęza Wrocław wygrała ze Stilonem Gorzów Wlkp. 2:0.

Trener Łukasz Anklewicz – Kolejny dobry mecz. Drużyna podtrzymała dobrą postawę z zeszłotygodniowego spotkania z AS Kiełczów i od początku realizowała założenia meczowe. Pierwsza połowa była wyrównana z lekką przewagą naszego zespołu, brakowało jednak sytuacji bramkowych. Druga połowa to już przewaga nasza, która zaczęła się przeradzać w sytuacje bramkowe. W 74 minucie na 1:0 trafił Kinasz, a w 90 minucie Łazarewicz ustalił wynik na 2:0 z rzutu karnego. Na pewno cieszy postawa zawodników w przekroju całego meczu, wiemy jednak, że przed nami jest jeszcze dużo pracy, ale ostatnie tygodnie pokazują, że kierunek jest właściwy.

ŚLĘZA WROCŁAW – STILON GORZÓW WLKP. 2:0 (0:0)

Bramki – Kinasz, Łazarewicz

Ślęza – Zawodnik testowany, Cegiełka, Hepko, Łazarewicz, Żugaj, Towarnicki, Świętochowski, Kulewicz, Kinasz Nytka, Lenzu oraz Zawodnik testowany, Ineksiak, Szwesta, Sowiński