Dodatni bilans młodzików

Trzy zwycięstwa i dwie porażki to bilans sobotnich meczów zespołów młodzików Ślęzy Wrocław w ligach okręgowych.

9. kolejka III Okręgowej Ligi Młodzików

FC WROCŁAW ACADEMY II – ŚLĘZA II WROCŁAW 2:3 (1:0)

Bramki – Koniszewski 2, Czyczerski

Ślęza II – Bukowski, Wawrzyniak, Małek, Kubik, Konioszewski, Czyczerski, Berezowski-Barton, Zahajko, Sot, Musiałkiewicz, Graczyk, Zimoch

Trener Gustaw Sadowski – Mecz bardzo wyrównany, w którym oba zespoły miały swoje szanse. Pierwsza połowa przewaga gospodarzy dzięki której schodzą z wynikiem 1:0 na przerwę. Druga połowa to już dużo lepsza gra w naszym wykonaniu co skutkuje naszym zwycięstwem.

9. kolejka V Okręgowej Ligi Młodzików

ŚLĘZA III WROCŁAW – STRZELINIANKA STRZELIN 5:0

Bramki – Sokołowski 2, Kołodziej, Zalewski, samobójcza

Ślęza III – Wawrzyniak, Wieczorek, Grzywaczwski, Zalewski, Sempik, Kołodziejski, Grzegorczyk, Chowański, Włodek, Kołodziej, Sokołowski, Kuryło-Gołoś, Hajda

Trener Maciej Leszczyński – Za nami rewanżowy mecz ze Strzelinianką Strzelin, w którym mieliśmy bardzo różne momenty gry. Od składnych akcji w ataku pozycyjnym po proste błędy w wyprowadzeniu piłki czy ustawieniu w obronie. Należy wyróżnić bramkarza z rocznika 2009, Czarka Wawrzyniaka, któremu możemy zawdzięczać czyste konto w tym spotkaniu.

6. kolejka VI Okręgowej Ligi Młodzików

ŚLĘZA IV WROCŁAW – AP JEDENASTKA KĄTY WR. 2:6

Niestety, do tej pory trener Zbroiński nic nie napisał o tym meczu. Składów i strzelców bramek też jeszcze nie znamy.

7. kolejka VII Okręgowej Ligi Młodzików (grupa 1)

SPORTING II WROCŁAW – ŚLĘZA V WROCŁAW 0:4

0-1 Bondarewicz 9′
0-2 Kornalewicz (as.Such) 11′
0-3 Kornalewicz 30′
0- 4 Juszkiewicz (Huminiak)  34′

Ślęza V – Kasprzykowski, Adamczyk, Bajka, Such, Kornalewicz, Mazur ,Bondarewicz, Waloch , Juszkiewicz, Krzykwa, Galiński, Huminiak, Mazurek

Trener Wojciech Małek – Warunki do rozegrania meczu były nie najlepsze , grząskie boisko padający deszcz był utrudnieniem dla obu ekip. Mimo tego nasz zespół był bardzo aktywny , od pierwszych minut uzyskaliśmy przewagę i kontrolę nad meczem. Większość spotkania było rozgrywane na połowie przeciwnika. Jestem bardzo zadowolony z postawy każdego zawodnika. Graliśmy ambitnie i odważne . Brawo drużyna.

7. kolejka VII Okręgowej Ligi Młodzików (grupa 2)

OLYMPIC VII WROCŁAW – ŚLĘZA VI WROCŁAW (dziewczyny) 4:1 (1:1)

bramka – Graba

Ślęza VI – Łukaszek, Mason, Butwicka, Wróbel, Olaczek, Batko, Rogus, Szot, Kwilecka, Piotrowska, Łapajerska, Kawa, Łatkowska, Matkowska, Graba

Trener Paweł Arciszewski – Dziś zagraliśmy kolejny mecz w OLM. Naszym przeciwnikiem byli chłopcy z Olympicu Wrocław. Zaczęliśmy ten mecz bardzo nerwowo i szybko straciliśmy bramkę na 1:0. Z upływem kolejnych minut coraz częściej dochodziliśmy do głosu i staraliśmy się konstruować akcje ofensywne. Jedną z nich wykorzystała Zuzia Graba doprowadzając do remisu. Druga połowa meczu rozpoczęła się podobnie do pierwszej. Straciliśmy szybko bramkę, a później w łatwy sposób kolejne dwie. Mimo tego, że dziewczyny bardzo się starały nie byliśmy już w stanie na to odpowiedzieć. Brawo dla naszych dzisiejszych przeciwników, bo w pełni kontrolowali ten mecz.