DOŁĄCZ DO NAS.

W Akademii Piłki Nożnej prowadzimy zajęcia dla chłopców, a także dziewczynek z roczników 2001-2013. Przyjęcia dzieci młodszych odbywają się na podstawie indywidualnej oceny każdego chętnego. 

Treningi odbywają się w kilkunastu lokalizacjach w całym Wrocławiu pod okiem licencjonowanych szkoleniowców, którzy regularnie biorą udział w dodatkowych kursach i szkoleniach, aby powiększać swoją wiedzę i doskonalić warsztat umiejętności trenerskich.

Proces treningowy w Akademii Piłki Nożnej składa się z następujących fundamentów: treningu technicznego i taktycznego oraz przygotowania motorycznego i mentalnego.

O prawidłowe przygotowanie motoryczne naszych zawodników dbają specjaliści z Elite Training Academy. Adam Pucek i Mateusz Sionkowski zapewniają, że ich treningi połączą pracę nad poprawianiem parametrów motorycznych z dobrą zabawą, bo na tym etapie rozwoju zawodnika elementy zabawowe są niezwykle istotne.

W telegraficznym skrócie – dogodna lokalizacja, profesjonalni trenerzy, wsparcie renomowanych ekspertów – tak właśnie wyglądają treningi w Akademii Piłki Nożnej Ślęzy Wrocław. U nas dobra zabawa idzie w parze z dynamicznym rozwojem!

Cena za miesiąc zajęć wynosi 130 złotych. 

W przypadku chęci dołączenia do Akademii Piłki Nożnej Ślęzy Wrocław prosimy o kontakt.