Drużyny młodzików znów spisały się doskonale

Za nami kolejna sobota, podczas której nie zawiodły zespoły młodzików Ślęzy Wrocław.

 
5. kolejka II Wojewódzkiej Ligi Młodzików

ŚLĘZA GRAFEN WROCŁAW – GÓRNIK NOWE MIASTO WAŁBRZYCH 7:1 (3:0)

1:0 Małek (Czyczerski) 9′
2:0 Małek (Zimoch) 18′
3:0 Dereń 25′
4:0 Małek (Tabisz) 39′
5:0 Tabisz 43′
6:0 Dereń 56′
6:1 ? 58′
7:1 Czyczerski 60′

Ślęza – Mszyca – Graczyk, Musiałkiewicz (k), Czyczerski – Zimoch, Małek – Zahajko, Dereń, Molczyk oraz; Tabisz, Wawrzyniak

Trener Kacper Zbroiński – W pierwszym spotkaniu II WLM na własnym boisku, pierwsza drużyna młodzika zagrała najlepszy mecz do tej pory. Od początku do końca spotkania obserwowaliśmy dominację w posiadaniu piłki i sytuacjach podbramkowych. Bardzo cieszy to, że coraz bardziej widać sposób w jaki nasz zespół chce grać, zarówno w ataku jak i podczas bronienia.

5. kolejka IV Okręgowej Ligi Młodzików

ŚLĘZA III WROCŁAW – MOTO-JELCZ OŁAWA 10:0 (4:0)

1:0 Kołeczko 5′
2:0 Ziemieńczuk 8′
3:0 Kołeczko 9′
4:0 Anger 16′
5:0 Anger 43′
6:0 Kotwicki 44′
7:0 Anger 45′
8:0 Lewandowski 54′
9:0 Lewandowski 55′
10:0 Szpleter (karny) 60′

Ślęza III – Mateusz Kaśków, Adrian Bocheński, Borys Drobysz, Patryk Ziemieńczuk, Igor Anger, Emil Kołeczko, Kacper Szpleter, Dawod Nowojski, Jakub Młynarczyk, Igor Lewandowski, Dawid Kotwicki

Trener Piotr Szałek – Po raz kolejny chłpcy od pierwszego gwizdka wychodzą zdeterminowani do strzelenia jak najszybciej braki co spowodowało wiele skutecznie zakończonych sytuacji, a z tym przed wszystkim ostatnio się borykaliśmy. Cierpliwa gra i pewność siebie każdego z chłopców spowodowała, że dominowali oni przez cały mecz. Dziękuję bardzo zawodnikom za odpowiednie podejście do meczu i wierzę, że mecze „u siebie” będą wyglądać tak jak najczęściej.

3. kolejka VII Okręgowej Ligi Młodzików (gr.1)

ŚLĘZA V WROCŁAW – ŚLĘZA VI WROCŁAW 0:0

Ślęza V  – Kasprzykowski, Such, Michowski, Mazur, Galiński, Juszkiewicz, Koniszewski, Bondarewicz, Huminiak oraz Polański, Godlewski, Czternasty
Ślęza VI – Hubert Leszyński, Karol Lepak, Marcel Nosewicz, Ksawery Stolarczyk, Marcel Kowalski, Mateusz Madej, Dawid Kułaga, Krzysztof Krywko, Robert Sokołowski, Tadeusz Anichimowski

Trener Ślęzy V  Wojciech Małek – Jak na derby przystało spotkanie stało na dobrym poziomie . Gratuluję „gościom” dobrego meczu i dużego zaangażowanie w to spotkanie . W pierwszej połowie utrzymywaliśmy się dłużej przy piłce ,ale nic z tego nie wynikało , nie potrafiliśmy poważnie zagrozić bramce przeciwników . W drugiej połowie okazje były ale brak zdecydowanie oraz nie właściwe decyzje jakie podejmowali zawodnicy spowodowało że nie widzieliśmy w tym spotkaniu bramek . 

Trener Ślęzy VI Piotr Szałek – Bardzo wyrównany mecz derbowy co podsumowuje wynik końcowy. Chłopcy rywalizowali na bardzo dużej intensywności oraz mądrej grze. Duża aktywność w poruszaniu się oraz przemieszczaniu piłki mogła bardzo podobać się kibicom zasiadającym na kłokoczyckiej trybunie. Choć tym razem bramki nie padły to jakość gry obu zespołów była na bardzo wysokim poziomie. Obydwa zespoły w chwili obecnej wciąż są niepokonane w lidze. Dziękuję chłopcom za zaangażowanie i radość z gry jaką mieli.

3. kolejka VII Okręgowej Ligi Młodzików (gr.2)

ŚLĘZA VII WROCŁAW – WKS WIERZBICE 15:0 (5:0)

1:0 Hubert Langaj 2′
2:0 Jakub Hełdak 9′
3:0 Marcin Zimny 19′
4:0 Jakub Hełdak 26′
5:0 Antoni Lis 27′
6:0 Wojciech Czajkowski 34′
7:0 Wojciech Czajkowski 36′
8:0 Antoni Lis 37′
9:0 Antoni Lis 39′
10:0 Hubert Langaj 43′
11:0 Alan Kierzkowski 44′
12:0 Jakub Hełdak 48′
13:0 Jakub Hełdak 49′
14:0 Mikołaj Bodetko 52′
15:0 Wojciech Czajkowski 56′

Ślęza VII – Mikołaj Bodetko – Aleksander Żółneczko, Mateusz Błach, Wojciech Marusiak – Alan Kierzkowski, Wojciech Czajkowski – Hubert Langaj, Jakub Hełdak, Antoni Lis. Marcin Zimny, Cezary Wawrzyniak.

Trener Bartosz Książkowski – Kolejne wysokie zwycięstwo, które cieszy jeszcze bardziej, z uwagi na fakt, że aż sześciu wyróżniających się chłopców z naszej drużyny, występowało tego dnia w meczu Młodzika B, a kolejnych dwóch zachorowało i musieliśmy sobie radzić w mocno okrojonym składzie. Podchodziliśmy do tego spotkania z przekonaniem, że przeciwnicy postawią nam twarde warunki, jednak już w drugiej minucie wyszliśmy na prowadzenie i jasnym stało się, że po raz kolejny chłopcy będą dominować na przestrzeni całego spotkania. Z tego miejsca chciałbym pogratulować wszystkim zawodnikom, ponieważ włożyli w to spotkanie wiele sił, prezentując również nieprzeciętne umiejętności.