Gabi, Madzia i testowane piłkarki wygrały turniej w Bierutowie

W Bierutowie odbył się halowy turniej piłki nożnej dziewczyn urodzonych w roku 2005 i młodszych. Zwycięstwo odniosła w nim grająca w bardzo eksperymentalnym składzie drużyna Ślęzy Wrocław.

 

Trener Arkadiusz Domaszewicz – W sobotę (30.11.19) uczestniczyliśmy w turnieju dla dziewcząt z rocznika 2005 i młodszych, który odbył się w Bierutowie. Do rozgrywek przystąpiły dwie drużyny UKS-u Bierutów, UKS Kiełczów Academy, Moto-Jelcz Oława oraz 1KS Ślęza Wrocław.
Na te rozgrywki nasza drużyna pojechała w dosłownie eksperymentalnym składzie, ponieważ na osiem zawodniczek dziś reprezentujących żółto-czerwone barwy, tylko dwie z nich są naszymi piłkarkami. Dziewczyny miały za zadanie grać, poznać się i dobrze się przy tym bawić. W ostatecznym rozrachunku nasza drużyna zajmuje 1 miejsce.

Wyniki –
Ślęza Wrocław – UKS Bierutów 5:0( Lewicka x2, Półrolniczak, Białokryty, Kruk)
Ślęza Wrocław – UKS Bierutów ll 1:0( Gadzińska)
Ślęza Wrocław – Moto-Jelcz Oława 2:5( Lewicka, Gąsiorek)
Ślęza Wrocław – Kiełczów Academy 7:0 ( Lewicka x4, Gadzińska x2, Półrolniczak)

Tytuł najlepszej snajperki turnieju przypadł Gabi Lewickiej, która zdobyła 7. bramek.

W imieniu trenera chcemy podziękować klubom piłkarek, które mogły zagrać w tych zawodach w zespole Ślęzy.

Skład – Oliwia Białokryty , Marta Gadzińska, Nikola Cieplińska (wszystkie Orzeł Ząbkowice Śl.), Maja Gołębiowska (KKP Warta Gorzów Wlkp.) Wiktoria Gąsiorek (Błysk Kuźniczysko), Wiktoria Kruk (Polonia Bystrzyca Kłodzka) i nasze Gabi Lewicka i Madzia Półrolniczak.