Grały drużyny z oddziałów „Huby” i „Terenowa”

Podczas weekendu swoje mecze sparingowe rozegrały drużyny Ślęzy Wrocław z oddziałów „Huby” i „Terenowa”.

 
Trener Wojciech Małek – W sobotę na obiekcie na Kłokoczycach sparingi rozegrali zawodnicy z roczników 2013/15. Wewnętrzne sparingi były rozgrywane na trzech boiskach, zawodnicy byli jednego zdania, że 90 min to za mało i prosili o więcej .
W niedzielę oddział „Terenowa” roczniki 2014 i 2015 zawitał do Oławy, aby zmierzyć się z miejscowym „Championsem”. Bardzo wartościowy sprawdzian dla młodych adeptów. Kolejne doświadczenie zdobyte .

Ślęza Wrocław 2014 – Kuba Szczepura, Borys Jaczyński, Kacper Modzel, Antek Mazur, Weronika Małek, Staś Kornacki
Ślęza Wrocław 2015 – Wojtek Dziedzic, Leon Bąk, Bartek Kaźmierski, Oliwier Krasicki, Piotr Sujak, Antoni Pałys, Patryk Kowalczyk, Miłosz Lipiński, Maks Borkowski

W niedzielę przy ulicy Orzechowej swój pierwszy sparing w kategorii „młodzik” zagrał zespól z oddziału „Huby”. Jak na pierwszy raz gry w systemie 9×9 mogę pochwalić swój zespół za zaangażowanie. Na pewno czeka Nas w tej grupie wiele pracy, bo nie zawsze zawodnicy potrafili znaleźć się na boisku. Szkoda, że do przerwy straciliśmy dwóch zawodników, którzy z powodu zimna zostawili swoich kolegów na placu boju i ławka rezerwowych została zredukowana do 1 osoby. Na pochwałę zasłużyli Kuba Dąbrowski, Filip Godlewski, Kuba Balicki oraz Patryk Banasiak, którzy na co dzień trenują ze starszymi kolegami

RESPECT WROCŁAW – ŚLĘZA WROCŁAW (oddział Huby) 7:5 (3:1)

Bramki – Oskar Chaba, Filip Godlewski, Aleks Kuliński, Kuba Balicki, Iwo Cieślarek

Ślęza – Patryk Banasiak, Filip Godlewski, Wiktor Dąbrowski, Oskar Chaba, Kuba Balicki, Iwo Cieślarek, Aleks Kuliński, Michał Olszewski, Kuba Dąbrowski, Weronika Małek, Janek Surmiński, Daniel Jagieło.