Grały drużyny roczników 2009 i 2010

Towarzyskie potyczki rozegrały zespoły Ślęzy Wrocław (roczniki 2009 i 2010)

 
Rocznik 2009 

Trener Gustaw Sadowski – Znów przyszło nam rywalizować ze starszymi kolegami. Chłopcy zagrali dziś naprawdę dobre spotkanie, utrzymując się przy piłce przez większość meczu i stwarzając wiele sytuacji.

ŚLĘZA II WROCŁAW – WKS ŚLĄSK WROCŁAW 4:2

1:0 Dereń (as.Zahajko) 13′
2:0 samobójcza (Sot) 23′
3:0 Dereń (Zimoch) 25′
4:0 Zahajko(Molczyk) 31′
4:1 ? 83′
4:2 ? 88′

Ślęza II – Mszyca, Czyczerski, Zimoch, Miszewski, Molczyk, Sot, Małek, Zahajko, Dereń, Graczyk, Wiśniowski, Berezowski-Barton.

Trener Kacper Zbroiński – Wyrównany mecz w Gaju Oławskim z sytuacjami po obu stronach boiska. Cieszy widoczna pewność siebie zawodników w znacznej części spotkania. Kolejne sparingi niebawem.

MOTO-JELCZ OŁAWA – ŚLĘZA IV WROCŁAW 2:2

Bramki: Koniszewski, Osika

Ślęza IV – Bukowski,  Borodycz,  Nosewicz,  Kotlarz,  Słaba,  Drobysz,  Koniszewski,  Czternasty, Osika

 
Rocznik 2010

Trener Patryk Kiełbasa – W ostatni weekend chłopcy z rocznika 2010 zostali podzielenie na dwie drużyny.

Grupa żółta zagrala w sobote z AP Reissa Jarocin. Graliśmy 4×30 min. Po kilku fajnych meczach ten nam nie wyszedl. Mieliśmy problemy z otwarciem gry, co przeciwnik bardzo często wykorzystywał. Do tego słaba skuteczność pod bramka przeciwnika. Drużyna gości zawiesiła wysoko poprzeczkę i wiem że chłopcy wyciągną z tego wnioski. Nie załamujemy się bo wiemy że potrafimy gracie duzo lepiej i była to tylko mala zadyszka. Mamy nad czym pracować i na pewno się nie załamujemy, a za juz na pewno zagramy na swoim poziomie

Skład – Rynkun Maciek, Hawryłkiewicz Grześ, Tabisz Igor, Macudziński Mateusz, Kasperczyk Kamil, Bonisławski Patryk, Białowąs Kuba, Banasiński Kuba, Anger Igor, Grzesik Michał, Winczura Janek

Grupa czerwona: W niedziele pod balonem ul. Szyszkowa zagraliśmy trójmecz 2×25 min z dwoma drużynami FC Wroclaw Academy.Tutaj nasza gra wyglądała lepiej. Tak jak w sobote szwankowało otwarcie i finalizacja, ale samo konstruowanie akcji było na niezłym poziomie, chłopcy wykazali się dużym zaangażowaniem i było widać to w czasie meczu.

Skład – Leszczyński Hubert, Lepak Karol, Szajda Filip, Żolneczko Olek, Nowojski Dawid, Kułaga Dawid, Sokołowski Robert, Blach Mateusz, Krywko Krzysiek, Kołeczko Emil, Czajkowski Wojtek, Lis Antek.

Mimo gorszego weekendu nie załamujemy się bo wiemy że to proces,.a każdy mecz nas uczy i jesteśmy coraz lepsi!