Grały najmłodsze drużyny Ślęzy

Oprócz ligowych meczów starszych zespołów Ślęzy, w sparingach i turniejach zagrały też najmłodsze zespoły 1KS-u.

 
Jeden z zespołów orlików udał się na sparing do Lubina z miejscowym Zagłębiem

Trener Michał – Chłopcy starali się realizować powierzone im zadania, jednak nie było to łatwe zadanie, gdyż rywal postawił nam bardzo wysoko poprzeczkę. Każdy kolejny mecz z tak wymagającym przeciwnikiem to dla nas cenna nauka.
Ślęza – Ksawery Urycki, Filip Szpila, Franek Paszliński, Tymek Szpaderski, Sebastian Mrożewski, Filip Twardowski, Janek Szczepański, Matthew Podlasek, Adaś Kocowski, Dominik Brej.

 

Kolejne dwie drużyny rywalizowały w Siechnicach z miejscowym MKS-em

Trener Marcin i Mateusz -Treningi, treningami ale mecze to tzw. egzamin swojej tygodniowej pracy na treningach. Większość chłopców poradziła sobie z egzaminem, coraz lepiej to wygląda, ale oczywiście mamy jeszcze kilka elementów do poprawy i pracujemy owocnie dalej, Cieszy coraz lepsza gra ofensywna i większa odwaga chłopców w swoich decyzjach.
1 drużyna: Marcel Bis, Dawid Rzhevskyi, Wito Sonneberg, Olek Wawrowski, Michał kabała, Kajto Bukowski, Adaś Zadworny i Samuel Malik
2 drużyna: Piotr Żygadło, Igor Tandereszczak, Grzesiek Rewoliński, Patryk Gientkowski, Bartek Hirowski, Miłosz Kraus, Artur Maciaszek, Maciek Śniegoń, Kajtek Wardęga i Bartek.

 

Ekipa rocznika 2012 zmierzyła się z Bumerangiem

Trener Piotr Szałek – Dziś w Centrum Sportowym na Kłokoczycach chłopcy rozegrali blisko 90 minut. Rywalem żółto-czerwonych był Bumerangiem Wrocław. Chłopcy pokazali się z bardzo dobrej strony dominując utrzymaniem się przy piłce oraz sytuacjami bramkowymi podczas większości czasu. Głównym celem była obserwacja zajmowania przez chłopców przestrzeni po zmianie kategorii wiekowej z Żaka na Orlika gdzie boisko jest o wiele większe.
Skład: Jan, Jeremi, Bartek, Jan, Alan, Filip, Tymon, Ksawery, Maciej, Tomek, Hubert, Filip, Beniamin, Kacper

 

Do Namysłowa na turniej udała się drużyna żaków z oddziału „Terenowa”

Trener Wojciech Małek – W niedziele grupa Żak Terenowa (2014) zagrała w Ogólnopolskim turnieju ” Namysłów Cup” w zawodach wzięły udział pięć drużyny AP Namysłów I , AP Namysłów II , Królewscy Złoczew oraz AP Reiss Kępno.
” Bardzo mnie dzisiaj cieszy postawa moich podopiecznych. Zawodnicy byli mocno zaangażowanie w grę. Walczyli o każdą piłkę . Każdy zawodnik kończył zawody z uśmiechem i medalem . Najlepszym bramkarzem został Antek . Brawo drużyna.”
Skład – Antek Mazur, Błażej Skawiński , Kuba Szczepura, Wojtek Dziedzic, Filip Kuczeła , Leon Jędrusiński , Weronika Małek

 

Kolejny zespół rocznika 2014 rozegrał sparing z Juventusem Wrocław

Trener Dawid Kowalski – W dniu 19/09 na Kłokoczycach rozegraliśmy sparing z Juventusem Wrocław.Chłopcy pokazali się z bardzo dobrej strony. Widzimy duży progres w grze pod względem indywidualnym jak i zespołowym. Przede wszystkim cieszy to, że realizują elementy nad, którymi pracujemy na treningach i to jest dla nas najważniejsze. Wszystkim zawodnikom dziękuję za udział.

Skład: Dominik Klepacki, Feliks Kucharski, Kuba Janik, Jan Antkowiak, Antoni Popiela, Leo Gajewski, Leon Mierzwa, Ignacy Gościński, Tomasz Krywko, Patryk Czech, Patryk Kogutiuk, Adam Nierzalewski, Adam Surowiecki, Mateusz Tkachenko