II liga – MOS Ślęza bliska sprawienia niespodzianki

W kończącym rozgrywki II ligi meczu zespół MOS Betard Ślęza Wrocław przegrał z ENEA AZS Szkołą Gortata Poznań 56:61

Z bardzo dobrej strony pokazał się w meczu z najlepszą drużyną rozgrywek – AZS-em Poznań – zespół MOS Ślęzy Wrocław. Mimo sporego osłabienia (Szeremeta, Rusinek, Ilczyszyn), wrocławianki jak równy z równym rywalizowały z faworytem. O końcowym wyniku w dużej mierze zadecydowała wysoko przegrana (7:23) druga kwarta. Po przerwie nasze juniorki goniły rezultat, i w pewnym momencie po”trójce” Emilii Ulążki zmniejszyły straty do zaledwie 1 pkt (54:55). W samej końcówce więcej zimnej krwi zachowały jednak poznanianki i to one ostatecznie zwyciężyły.

MOS BETARD ŚLĘZA WROCŁAW – ENEA AZS SZKOŁA GORTATA POZNAŃ 56:61 (23:14, 7:23, 15:13, 11:11)

MOS Ślęza – Rogozińska 15 (3), Obrocka 11, Ulążka 11 (3), Jasińska 11, Tortora 6, Tas 2, Soroka.