II WLJM – Liczyliśmy na więcej

W rozegranym w Ząbkowicach Śl. meczu 9. kolejki II Wojewódzkiej Ligi Juniorów Młodszych, Ślęza Wrocław zremisowała z miejscowym Orłem 1:1.

Trener Paweł Ulatowski – Historia tego meczu zaczęła pisać się dopiero w 75 minucie. Do tego czasu na boisku królował chaos, niedokładność i proste błędy. Oba zespoły nie tworzyły sytuacji bramkowych. W 75 minucie Orzeł zdobył gola po dobitce dośrodkowania z rzutu wolnego. Stracona bramka była impulsem do ataku i minute później było już 1:1. Dalsze próby ataku kończyły się w okolicach pola karnego gospodarzy.

ORZEŁ ZĄBKOWICE ŚL. – ŚLĘZA WROCŁAW 1:1 (0:0)