II WLJM – O porażce zadecydowały początkowe minuty

W rozegranym na boisku przy ul. Sztabowej meczu 1. kolejki rozgrywek II Wojewódzkiej Ligi Juniorów Młodszych, Ślęza Wrocław przegrała z WKS-em Śląskiem II Wrocław 1:2.

Trener Daniel Drozd – Przespany początek meczu z naszej strony, dużo niedokładności przy wyprowadzaniu piłki, szybko stracona bramka z rzutu wolnego, a zaraz kolejna przez brak organizacji w obronie. Mimo tak słabego początku po zdobyciu bramki uspokoiliśmy grę i w drugiej połowie mecz zdecydowanie się wyrównał, a nawet to my przeważaliśmy utrzymując się przy piłce i budując akcje na połowie przeciwnika. Niestety w piłce nożnej nie wygrywa się za statystyki albo wybrane momenty, a za skuteczność przez 90 minut.

WKS ŚLĄSK II WROCŁAW – ŚLĘZA WROCŁAW 2:1