II WLJM – Wysoka porażka z liderem

W rozegranym w Legnicy meczu 10. kolejki II Wojewódzkiej Ligi Juniorów Młodszych, Ślęza Wrocław przegrała z miejscową Miedzią II 0:4.

Trener Daniel Drozd – Wyrównana pierwsza połowa, szkoda ze nie ułożyło się po naszej myśli i Machała zaczyna mecz od poprzeczki a nie bramki. Do szatni schodzimy z 0-1 po stałym fragmencie co pozwalało nam optymistycznie patrzeć na druga polowe. Po przerwie niestety tracimy szybko bramkę po prostym błędzie i dalej gramy nerwowo, zbyt szybko do przodu, bez próby wzięcia odpowiedzialności za budowanie gry czego efektem są dwie kolejne bramki Miedzi.

MIEDŹ II LEGNICA – ŚLĘZA WROCŁAW 4:0 (1:0)

Ślęza – Pass, Zugaj, Kociemski, Pietrzyk, Dimitriadis, Grec, Staniec, Trzeciakiewicz, Machała, Jasiczek, Walczyk oraz Rękas, Mleczak, Ziglewski, Malczyk, Walerowicz