II WLT – Dwa zwycięstwa na koniec sezonu

Zwycięstwami w 14. kolejce rozgrywek II Wojewódzkiej Ligi Trampkarzy, zakończyły sezon jesień 2023 zespoły Ślęzy Wrocław.

 
MOTO-JELCZ OŁAWA – ŚLĘZA WROCŁAW 0:6 (0:4)

Bramki – Zahajko 10 min. Kotwicki (asysta Zahajko) 21 min. Chmielewski (Kotwicki) 23 min. Zahajko 34 min. Kotwicki (Rejak) 49min. Zahajko (Kotwicki) 57 min.

Ślęza – Mszyca (41’ Siudakiewicz), Graczyk (53’ Czyczerski), Wawrzyniak, Kotlarz (62’ Kucharczyk), Dąbrowski (41’ Rejak), Latos (41’ Musiałkiewicz), Zahajko, Berezowski-Barton, Chmielewski (62’ Wypart), Kotwicki, Szczepkowski (41’ Witmajer)

Trener Wojciech Czwartos – Zwycięstwo, które nie daje nam awansu. Gdyby tak wyglądał pierwszy mecz z Oławą jak dzisiejszy, to my byśmy się cieszyli z 1 miejsca. Mistrzostwa zdobywa się meczami z teoretycznie słabszymi rywalami. My z takimi się potykaliśmy, a WKS nie, więc to oni będą grać na wiosnę w I WLT. Nam pozostała ciężka praca, aby unikać takich wielbłądów jak w tej rundzie.

 
ŚLĘZA II WROCŁAW – GÓRNIK WAŁBRZYCH 2:0 (1:0)

Bramki – Czternasty, Kasprzak

Ślęza II – Kasprzykowski (41’Polański), Miszewski, Such, Adamczyk, Huminiak, Mazur, Juszkiewicz (50’Łukaszów), Cyrulik (65’Zajdel), Waszczyszyn, (65’Huba), Dulak (50’Kuśnierek), Czternasty (41’Kasprzak)

Trener Wojciech Małek – Pożegnanie z rozgrywkami na szczeblu wojewódzkim zakończyliśmy tak jak sobie zakładaliśmy. Pierwsza połowa pełna dominacja naszej drużyny,  a  największym problemem była skuteczność. Ten aspekt jest największą bolączką naszego zespołu. W niektórych meczach gdzie przerywaliśmy minimalnie, gdybyśmy zagrali lepiej z przodu, mogliśmy niektórym zespołom mocno ustrzec nosa. Drugą połowę zaczynamy zdecydowanie słabiej, pozwalamy przeciwnikom na zbyt wiele. Po 10 minutach dochodzimy do siebie i zaczynamy szturmy na bramkę przeciwnika i po raz kolejny pokazujemy swoją bezradność w zdobywaniu goli. Spadamy z podniesionymi głowami, bo wiemy gdzie zrobiliśmy błędy. Zlekceważyliśmy pewne sprawy i jesteśmy tego świadomi. Drużyna w ostatnim czasie zrobiła progres piłkarski jak i mentalny .