III OLM – Remis w zaległym meczu

W rozegranym w środę zaległym meczu 3. kolejki rozgrywek III Okręgowej Ligi Młodzików, Ślęza III Wrocław zremisowała z Olympicem III Wrocław 3:3.

Trener Bartosz Książkowski – Niestety na pierwsze zwycięstwo w III OLM musimy jeszcze poczekać. Zaległy mecz z Olympiciem zaczęliśmy bardzo dobrze. Już w pierwszej minucie po rajdzie Mateusza Walisia, bramkę zdobywa Dawid Kotwicki. W 8 minucie po kolejnej świetnej akcji tej dwójki prowadzimy już 2:0. Niestety nie udało nam się długo utrzymać tego prowadzenia, ponieważ gospodarze w ciągu dwóch minut strzelają dwie bramki. W drugiej połowie zawodnicy Olympicu coraz dłużej utrzymywali się przy piłce, z kolei my groźnie kontrowaliśmy. W 40 minucie, po zamieszaniu w polu karnym w poprzeczkę trafia Dawid Kotwicki, a do bezpańskiej piłki dobiega Kamil Kasperczyk i nie daje szans bramkarzowi. Nasze szczęście nie potrwało jednak zbyt długo, ponieważ za sprawą świetnego uderzenia z dystansu gospodarze ponownie doprowadzają do remisu. Po tym niezwykle wyrównanym i zaciętym meczu pozostaje jednak niesmak, spowodowany bardzo kontrowersyjną decyzją sędziego, który w ostatniej akcji meczu, kiedy to wychodzimy z kontratakiem i zdobywamy bramkę, która mogła uratować nas przed strefą spadkową odgwizduje bardzo wątpliwego spalonego. Niestety czasami tak bywa, a nam pozostaje dołożyć wszelkich starań, żeby w niedzielę, kiedy ponownie zmierzymy się z drużyną Olympicu zdobyć upragnione trzy punkty.

OLYMPIC III WROCŁAW – ŚLEZA III WROCŁAW 3:3 (2:2)