III WLM – Udany rewanż

W rozegranym w Wałbrzychu meczu 9. kolejki II Wojewódzkiej Ligi Młodzików, Ślęza Wrocław wygrała z miejscowym Górnikiem Nowe Miasto 2:0.

Trener Kacper Gawlak – W sobotę rozegraliśmy mecz na wyjeździe z Górnikiem Nowe Miasto Wałbrzych. W pierwszej połowie oglądaliśmy chyba najgorsze momenty w całej rundzie. Byliśmy bardzo niedokładni co skutkowało bardzo dużą ilością sytuacji przeciwników, jednak z każdej sytuacji ratował nas Kornel. W 15 min również bardzo dobrze interweniował broniąc rzut karny. Niespełna 3 minuty później, po jednej z nielicznych sytuacji wychodzimy na prowadzenie i na przerwę schodzimy z wynikiem 1:0. Druga połowa zdecydowanie lepsza w naszym wykonaniu. Zaczęliśmy kontrolować spotkanie i to my byliśmy zespołem dłużej utrzymującym się przy piłce. Dużo pracy jeszcze przed nami. Pracujemy dalej.

GÓRNIK NOWE MIASTO WAŁBRZYCH – ŚLĘZA WROCŁAW 0:2 (0:1)