IV OLJM – Pełna koncentracja równa się wysokie zwycięstwo

W meczu 11. kolejki rozgrywek IV Okręgowej Ligi Juniorów Młodszych, Ślęza II Wrocław wygrała z Forzą II Wrocław 8:0.

Trener Daniel Drozd – Mecz, w którym trzeba było być cały czas skoncentrowanym, bo ze słabszymi przeciwnikami najłatwiej o niepotrzebne błędy i głupio stracone bramki. Mimo przewagi i ciągłej gry na połowie przeciwnika dość późno strzelamy pierwszą bramkę przez ich dobre zorganizowanie w obronie. W drugiej połowie przewaga była jeszcze większa i brawo dla zawodników za wykorzystanie tego i udokumentowanie wysokim wynikiem.

FORZA II WROCŁAW – ŚLĘZA II WROCŁAW 0:8 (0:2)

0:1 Machała (as. Doktorski) 32′
0:2 Walerowicz (Trzeciakiewicz) 40′
0:3 Walerowicz (Smulikowski) 59′
0:4 Sikora (Tokarski) 62′
0:5 Machała (Patryło) 74′
0:6 Machała (Zadka) 75′
0:7 Walerowicz (Tokarski) 78′