IV OLM – 9. bramek Ślęzy III w wieczornym meczu

W rozegranym w środę wieczorem meczu 13. kolejki rozgrywek IV Okręgowej Ligi Młodzików, Ślęza III Wrocław wygrała z UKS Academy Kiełczów 9:0.

Trener Piotr Szałek – Myślę, że przyzwyczailiśmy już widzów do tego, że chcemy możliwie jak najszybciej mieć przewagę w meczu zdobywając pierwsi bramkę. Ta sztuka udała sięw 6 minucie gdy pięknym lobem, lewą nogą, bramkę zdobył kapitan drużyny Igor Anger. Choć z całego przebiegu meczu możemy być zadowoleni, to jednak początek był trochę ospały jeśli weźmiemy pod uwagę grę obronną. Druga połowa była już bardziej dynamiczna co przyniosło kolejne bramki oraz końcowe zwycięstwo.
Dziękuję rodzicom za wsparcie dla chłopców, nie tylko podczas meczu ale także za transport o niecodziennej porze wiedząc, że dla wielu to parę dobrych kilometrów.

ŚLĘZA III WROCŁAW – UKS ACADEMY KIEŁCZÓW 9:0 (3:0)

Bramki – Igor Anger 2, Dawid Kotwicki 2, Jakub Młynarczyk 2, Robert Sokołowski, Patryk Ziemieńczuk, Adrian Bocheński

Ślęza III – Hubert Leszczyński, Patryk Ziemieńczuk, Adrian Bocheński, Marcel Nosewicz, Igor Anger (K), Konrad Tomaszewski, Kamil Kasperczyk, Borys Drobysz, Dawid Kotwicki, Jakub Młynaryczk, Olaf Słaba, Robert Sokołowski