IV OLT U15 – Punkty zdobyte zgodnie z oczekiwaniami

W meczu 10. kolejki IV Okręgowej Ligi Trampkarzy U15, Ślęza II Wrocław wygrała ze Śląskiem III Wrocław 3:0.

Trener Marcin Tupiec – W pierwszej połowie mimo tego iż gra częściej się toczyła na połowie przeciwnika, obydwa zespoły oddały podobną liczbę strzałów na bramkę. Drużyna Śląska miała 3 bardzo dobre sytuacje bramkowe po naszych błędach przy wyprowadzeniu piłki od własnej bramki. Na nasze szczęście w każdej z tych sytuacji bardzo dobrze zachował się Szymon Bałd, broniąc bardzo trudne strzały. Bramkę na 1-0 strzelamy dopiero w doliczonym czasie pierwszej połowy. Drugą połowę zaczynamy bardzo dobrze, ponieważ już w pierwszej akcji tej odsłony podwyższamy wynik na 2-0. W drugiej połowie chłopcy nie pozwolili dziewczynom ze Śląska na stworzenie żadnej groźnej akcji pod naszą bramką, dokładając jeszcze 3 gola w końcówce spotkania.

ŚLĄSK III WROCŁAW (dziewczyny) – ŚLĘZA II WROCŁAW 0:3 (0:1)

0:1 Drozdowski 40+1′
0:2 Szargorodzki 41′
0:3 Kołodziej 73′

Ślęza II – Bałd, Śniegoń, Grabarkiewicz, Kołodziej, Samołyk, Włodarski, Drozdowski, Grzywaczewski, Szargorodzki, Waliś, S.Podporski oraz Banasiak, Gajewczyk, Filippov, Kunysz, Sokołowski, Traczyk