Jedne drużyny inaugurują ligę, a inne grają jeszcze w sparingach

Trampkarze i dwie drużyny młodzików, w sobotę (16 marca) zainaugurują rozgrywki sezonu Wiosna 2019. Inne nasze drużyny rozgrywać będą mecze sparingowe.

 
Mecze ligowe

OLT II

ŚLĘZA WROCŁAW – AS KIEŁCZÓW sobota godz.18:30 ul. Na Niskich Łąkach
Chcielibyśmy, żeby drużyna trampkarzy Ślęzy zajęła lepsze miejsce niż jesienią (3), a tak po cichu marzymy, by włączyła się do rywalizacji o awans. Żeby tak też się stało, trzeba od pierwszego meczu zbierać punkty. Na początek Ślęza zmierzy się z zespołem z Kiełczowa, który jesienią okazał się być najlepszym w III lidze okręgowej i wraz z Piastem Żmigród uzyskał awans.
Sędziuje – Frelich

OLM II

STRZELINIANKA STRZELIN – ŚLĘZA WROCŁAW sobota godz.10:30 Strzelin ul. Okrzei
Jesienią do awansu zabrakło bardzo niewiele, ale mamy nadzieję, że wiosna będzie należeć do Ślęzy. W pierwszym meczu nasza drużyna zagra w Strzelinie ze spadkowiczem z I ligi okręgowej, występującym w poprzednim roku pod nazwą FMS Strzelin. Wierzymy, że będzie to udana dla nas inauguracja sezonu.
Sędziuje – M.Damasiewicz

OLM V (grupa 2)

TALENT TRZEBNICA – ŚLĘZA II WROCŁAW sobota godz.13 Trzebnica ul. Sportowa 1
Można powiedzieć, że już w pierwszej kolejce mamy prawdziwi hit tych rozgrywek, bowiem zmierzą się w nim 2. i 3. drużyna jesieni. W październiku Ślęza II wygrała w Trzebnicy 1:0. W sobotę nie mielibyśmy nic przeciwko temu, by ten rezultat został powtórzony.
Sędziuje – Wawrzykowski

Sparingi

Juniorzy

POLONIA WROCŁAW – ŚLĘZA WROCŁAW sobota godz.8:15 ul. Na Niskich Łąkach
W swoim ostatnim przed inauguracją rundy wiosennej sparingu, juniorzy Ślęzy zmierzą się z zajmującą 2. miejsce w II lidze okręgowej Polonią.

Juniorzy młodsi

ŚLĘZA WROCŁAW – BŁĘKITNI JERZMANOWO (juniorzy st.) sobota godz.17 ul. Lotnicza
Również dla juniorów młodszych będzie to też ostatni test mecz przed inauguracją ligi. Przeciwnik naszej drużyny zajmuje po pierwszej rundzie 8. miejsce w tabeli II Okręgowej Lidze Juniorów Starszych.

Młodziki

FENOMEN LEŚNICA – ŚLĘZA III WROCŁAW sobota godz.13:30 ul. Pawła Eluarda
Będzie to konfrontacja zespołów grających w dwóch innych grupach ligi terenowej. Jesienią z Fenomenem poradziły sobie nasze dziewczyny (6:0). Zobaczymy jak pójdzie teraz chłopakom.

Orliki i Żaki

SPARINGOWE MECZE W ŁODZI Z ŁKS-em. sobota
Do Łodzi na towarzyskie potyczki z ŁKS-em udadzą się cztery nasze zespoły. Będą to ekipy roczników 2008, 2009, 2010 i 2011.