Juniorki chcą zagrać w turnieju we Włoszech, a my możemy im w tym pomóc.

W dniach 26-29 sierpnia w Pordenone (Włochy) odbędzie się Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej Juniorek, w którym chciałyby też wystąpić młode piłkarki Ślęzy Wrocław. Można im w tym pomóc, współfinansując ich wyjazd.

 

Ślęza Wrocław to klub w którym funkcjonuje najlepsza na Dolnym Śląsku i jedna z najlepszych w Polsce, Żeńska Akademia Piłkarska. Nasze zespoły z powodzeniem rywalizują w rozgrywkach Centralnych Lig Juniorek U17 i U15. Teraz nadarza się okazja, by dziewczyny skonfrontowały swoje umiejętności w bardzo mocno obsadzonym turnieju, który pod koniec sierpnia odbędzie się we włoskim Pordenone. W zawodach tych oprócz Ślęzy, udział też wezmą tak uznane firmy jak Juventus Turyn, Inter Mediolan i Udinese Calcio. Awizowane są też drużyny z Węgier i Algerii.

Turniej w Pordenone to nie tylko rywalizacja piłkarska, ale też jakże wspaniała przygoda, którą chciałyby przeżyć młode piłkarki Ślęzy. Niestety, wyjazd na te zawody do tanich nie należy. Koszty podróży, noclegów i wyżywienia są niemałe, stąd nasza prośba, by każdy kto może, wspomógł ten wyjazd. Liczy się każda zebrana złotówka, za którą z góry serdecznie w imieniu dziewczyn dziękujemy.

Kto może, niech pomoże. Szczegóły w linku poniżej.

https://zrzutka.pl/d2k3ru