Juniorzy mł. przegrali w Dzierżoniowie

W rozegranym w Dzierżoniowie sparingowym meczu juniorów mł. Ślęza Wrocław przegrała z miejscową Lechia 2:4.

Trener Paweł Ulatowski – Mecz był wyrównany, o wyniku przesądziły indywidualne błędy. Wraz z uplywajacym czasem gry, tempo meczu malało. Sytuacja ta nie powinna mieć miejsca, ponieważ w drugiej połowie dokonaliśmy 9 zmian. Mecz był też okazją do sprawdzenia 6 kandydatów do gry w naszym zespole. Kilku zaprezentowało się pozytywnie.

LECHIA DZIERŻONIÓW – ŚLĘZA WROCŁAW 4:2 (0:0)

Bramki – Mazur i Krawczyk

Ślęza – I połowa: Grygorcewicz – Walczyk, Doktorski, Szyller, Szpunda – Testowany 1, Testowany 2, Testowany 3, Testowany 4, Spodniewski – Szoma
II połowa: Grygorcewicz – Pietrzyk, Szyller, Testowany 5 – Malczyk, Mleczak, Testowany 6, Mazur, Krawczyk – Konopka, Rękas