Juniorzy mł. zagrali w Polkowicach

W sobotę drużyna juniorów młodszych Ślęzy udała się do Polkowice, by rozegrać mecz sparingowy z miejscowym Górnikiem.

 

Trener Łukasz Anklewicz – Do Polkowic jechaliśmy z licznymi brakami kadrowymi spowodowanymi wyjazdami wakacyjnymi oraz urazami. Wspomagani przez czwórkę juniorów starszych, żeby nie jechać w 12. Pierwsza połowa, a właściwie pierwsze 15 minut fatalne w naszym wykonaniu, gdzie nie byliśmy w stanie w żaden sposób sprostać agresywnie i grającej wysokim pressingiem drużynie z Polkowic czego efektem była strata 4 bramek.
Druga połowa zdecydowanie lepsza w naszym wykonaniu, przede wszystkim poprawiliśmy w sferze wolicjonalnej i nie ustępowaliśmy w walce drużynie Górnika, drugą połowę wygrywamy 2:1, a sytuacji było jeszcze na kolejne 2-3 bramki, pozytywem jest to, że byliśmy w stanie zareagować i zmienić nastawienie oraz grę po tak fatalnej połowie.
Sparing ten pokazał, że jak nie będziemy od 1 do 90 minuty maksymalnie zaangażowani i skoncentrowani, to ciężko będzie o jakąkolwiek zdobycz punktową z drużynami jak Polkowice.

GÓRNIK POLKOWICE – ŚLĘZA WROCŁAW 5:2 (4:0)

Bramki – Deszcz, Testowany

Ślęza – Testowany, Cegiełka, Towarnicki, Łazarewicz, Mielcarek, Mleczak, Garbacz, Bagiński, Świętochowski, Testowany, Testowany oraz Majchrzak, Kulewicz, Deszcz, Jasiczek, Staniec