Juniorzy rozegrali pierwszy sparing

W rozegranym w środę w Mirkowie meczu sparingowym,drużyna juniorów Ślęzy Wrocław przegrała z seniorami miejscowego GKS-u 2:4.

Jak co roku, w lecie, trener Tomasz Woźnicki buduje drużynę, która rywalizować będzie w lidze wojewódzkiej. Ma ona za sobą pierwszy sparing, w którym zmierzyła się ona z można by powiedzieć, tradycyjnym rywalem, bo takim jest prowadzony przez trenera Grzegorza Dorobka, zespół GKS-u Mirków, który w minionych rozgrywkach opuścił IV ligę i przygotowuje się do rywalizacji w klasie okręgowej.

Trener Tomasz Woźnicki – W pierwszej połowie można być zadowolonym z gry do 30 metra przed bramką przeciwnika, jednak zespół gospodarzy był bardziej konkretny i po dwóch kontratakach prowadził 2-0. W drugiej nasza gra była nieco słabsza, jednak wynik był lepszy.

GKS MIRKÓW (seniorzy) – ŚLĘZA WROCŁAW (juniorzy) 4:2 (2:0)

1-0 ??? 24′
2-0 ??? 35′
3-0 ??? 48′
4-0 ??? 57′
4-1 Testowany 6 (as. Wolny)
4-2 Testowany 6 (as. Trzeciakiewicz)

Ślęza – I połowa – Czapran, Kociemski, Sypień, Dymitradis, Testowany 1, Testowany 2, Zaród, Testowany 3, Patryło, Machała, Testowany 4
II połowa – Grygorcewicz, Kur, Deszcz, Szmajdziński, Testowany 5, Malczyk, Wolny, Staniec, Testowany 6, Piaseczny, Spodniewski