Karina Kruk z powołaniem na zgrupowanie Talent PRO

Dobrych wieści dotyczących naszych młodych piłkarek ciąg dalszy. Na zgrupowanie w ramach programu Talent PRO, powołana została Karina Kruk.

 

 

Żeńska sekcja piłki nożnej w Pierwszym Klubie Sportowym istnieje zaledwie cztery lata, a mimo to stała się bardzo szybko wiodącą sekcją futbolu w jego ładniejszej odmianie na Dolnym Śląsku. Zdążyliśmy się już przyzwyczaić, że nasze młode piłkarki szeroką ławą powoływane są do reprezentacji wojewódzkiej. Dostają też zaproszenia do uczestnictwa w zgrupowaniach Akademii Młodych Orłów, a Oliwia Szewczyk nie tak dawno zadebiutowała w reprezentacji Polski U15. Warto też przypomnieć, że dwie 18-latki grające wcześniej w 1KS-ie – Julia Mularczyk i Kinga Podkowa – biegają teraz, i to z powodzeniem po ekstraligowych boiskach. Na tym jednak nie koniec dobrych wieści. W ramach nowego projektu Polskiego Związku Piłki Nożnej – Talent PRO – który polega na indywidualnej opiece szkoleniowej i wszechstronnym rozwoju umiejętności najbardziej utalentowanych zawodniczek, powołanie na zgrupowanie, które odbędzie się w dniach 25-30 listopada w Grodzisku Wielkopolskim, otrzymała Karina Kruk.

Zaproszenie do uczestnictwa w tym zgrupowaniu otrzymało 36. młodych piłkarek (kategorie U15 i U17) z całego kraju. Karina w tym gronie jest jedyną zawodniczką nie tylko z Wrocławia, ale też z całego Dolnego Śląska. My znając tę jakże sympatyczną dziewczynę, wcale nie jesteśmy zdziwieni, że to właśnie ona została wyróżniona. Karina to bardzo pracowita, utalentowana, a przy tym skromna dziewczyna, która mimo zaledwie 15-stu lat, szybko stała się czołową postacią nie tylko w zespole juniorek, ale też i seniorek Ślęzy Wrocław.

Karinie serdecznie gratulujemy powołania i życzymy udanego pobytu na zgrupowaniu w Grodzisku Wlkp.