, ,

Konkurs rysunkowy z okazji Dnia Kredki!

Tylko tygodnie dzielą nas od zakończenia budowy kompleksu piłkarskiego Ślęzy Wrocław na wrocławskich Kłokoczycach. Łącząc to wydarzenie z Dniem Kredki, który świętować będziemy już 22 listopada, przygotowaliśmy konkurs rysunkowy dla wszystkich chętnych!

Zadanie stojące przed uczestnikami jest naturalnie związane z naszym obiektem na Kłokoczycach. Choć mamy już wizję i projekt tego, jak będzie on wyglądał, nikt przecież nie wyklucza, że w przyszłości może on prezentować się zupełnie inaczej. Na przykład zgodnie z jedną ze zwycięskich prac. Każda praca konkursowa ma dotyczyć boisk ze snów, bazy, której zazdrościć będą wszystkie kluby na świecie, obiektów, na których będą się wzorować wszyscy architekci świata. Innymi słowy – wymarzonego obiektu piłkarskiego!

Jak będzie wyglądała wizja obiektu marzeń? Ile boisk będzie zawierać?  Uczestników ogranicza tylko wyobraźnia i przestrzeń kartki papieru. Udział może wziąć absolutnie każdy! Oczywiście cała praca, jak Dzień Kredki przystało, musi być wykonana za pomocą kredek.

Prace prosimy nadsyłać za pośrednictwem Facebooka Akademii Ślęzy Wrocław bądź mailowo na adres m.rygiel@slezawroclaw.pl (tytuł „Konkurs rysunkowy”). Na zgłoszenia czekamy do czwartku, 21 listopada, do godz. 20.

Spośród wszystkich zgłoszeń jury wyłoni trzy prace, których autorzy otrzymają nagrody główne, ale każda praca zostanie doceniona i wyróżniona. Wszystkie rysunki, jakie otrzymamy w ramach konkursu, znajdą się na jednej ze ścian naszego nowego obiektu. A kto wie, może kiedyś rzeczywiście będą stanowić inspirację do przebudowy? Życzymy powodzenia!