W ligach młodzików chłopcy wgrali, a dziewczyny zremisowały

W niedzielnych meczach w ligach młodzików mecz wygrali chłopcy ze Ślęzy V, a zremisowały swoje spotkanie dziewczyny ze Ślęzy VI.

 
11. kolejka VII Okręgowej Ligi Młodzików (gr.1)

ŚLĘZA V WROCŁAW – BUMERANG WROCŁAW 6:3 (3:1)

0:1 ? 12′
1:1 Juszkiewicz/ Małek 18′
2:1 Bondarewicz/ Małek 19′
3:1 Małek 30′
4:1 Łukaszów/ Małek 38′
5:1 Kornalewicz/Łukaszów 39′
6:1 Łukaszów 40′
6:2 ? 46′
6:3 ? 59′

Ślęza V – Szymon Kasprzykowski, Mikołaj Michowski , Łukasz Adamczyk, Tomasz Mazur, Ola Bondarewicz,Fabian Kornalewicz, Kuba Łukaszów , Jerzy Juszkiewicz, Filip Godlewski, Antek Dulak, Kuba Such , Piotr Huminiak , Wiktor Małek .

Trener Wojciech Małek – Mimo wysokiej temperatury jaka była w czasie rozgrywania meczu , mogliśmy oglądać dobre i szybkie widowisko . Początkowy kwadrans należał do gości , którzy wykorzystywali warunki fizyczne i szybkość . W tym czasie tracimy tylko jednego gola dzięki Szymonowi Kasprzykowskiemu . Po przerwie na picie nasza gra się zmieniła w ciągu dwóch minut Wiktor dwukrotnie ” obsłużył ” Jurka Juszkiewicz i Olę Bondarewicz i wyszliśmy na prowadzenie . Spotkanie wyrównało się i oglądaliśmy bardzo ciekawe widowisko . „Wisienką na torcie ” tej połowie był gol Wiktora Małek z „pierwszej piłki” z 20 metrów . W drugiej połowie nie zwalniamy tempa i w ciągu trzech minut strzelamy 3 gole po strzałach Kuby Łukaszowa x2 i Fabiana Kornalewicza . W końcówce Bumerang wraca do gry i strzela dwa gole . Mimo utraty goli na słowa pochwały zasłużyli zawodnicy Tomek Mazur i Łukasz Adamczyk . Chciałbym podziękować całej drużynie za zaangażowanie w tym meczu jak całej rundzie. Gratuluję również drużynie Ślęzy IV za grę w lidze i za zdrową rywalizację ,a trenerowi Zbroińskiemu awansu zawodowego . „Pracujemy dalej, żeby być lepszym niż wczoraj „

 
11. kolejka VII Okręgowej Ligi Młodzików

FORZA II WROCŁAW – ŚLĘZA VI WROCŁAW (dziewczyny) 2:2

Bramki – Łatkowska, Rogus

Ślęza VI – Łukaszek, Wilk, Butwicka, Gałka, Rogus, Nowak, Graba, Ruszczak, Bator, Łatkowska, Batko, Czajkowska

Trener Pamela Dziadek – Dziś w lekko odmienionym składzie wystąpiła druga drużyna młodziczek, ponieważ dziewczyny zostały wsparte koleżankami z trampkarek oraz rówieśniczkami z grupy żółtej. Pierwsza część meczu słabsza w naszym wykonaniu, bramkę tracimy już w pierwszej minucie meczu, od tej pory nasza gra staje się coraz lepsza. Dziewczyny dziś postawiły się chłopakom z Forzy, grając dobrze w obronie oraz stwarzając sobie sytuacje po działaniach indywidualnych czy zespołowych.