Mecze ligowe, turnieje i sparingi podczas weekendu

Kilka naszych drużyn tym razem pauzuje, ale w meczach pozostałych powinno być ciekawie.

Centralna Liga Juniorek U17

GÓRNIK ŁĘCZNA – ŚLĘZA WROCŁAW sobota godz.15
Ponad 500 km podróż czeka nasze piłkarki, by rozegrać kolejny ligowy mecz. Górnik Łęczna to solidny zespół, który do tej pory odniósł dwa zwycięstwa i doznał trzech porażek. Wydaje się to być drużyna, z którą nasz zespół jest w stanie stoczyć równorzędny pojedynek. Szkoda tylko, że ze względu na karę za czerwoną kartkę, nie będzie mogła wspomóc swoich koleżanek Karina Kruk. Z nią w składzie byłoby z pewnością łatwej, ale mimo jej braku liczymy, że pozostałe dziewczyny dadzą z siebie wszystko i zagrają dobre spotkanie.
Sędziuje – ?

Wojewódzka Liga Juniorów Starszych

PARASOL WROCŁAW – ŚLĘZA WROCŁAW sobota godz.11 ul. Lotnicza
Ostatnie już tej jesieni derby dla naszej drużyny. Parasol plasuje się o jedną pozycję wyżej od Ślęzy, wyprzedzając 1KS o 2 pkt, ale też mając o jedno spotkanie rozegrane więcej. Potencjał obu ekip wydaje się być porównywalny i decydować będzie dyspozycja dnia. Oby lepsza ona była po stronie naszych juniorów.
Sędziuje – Radosław Bielak

II Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych

ŚLĘZA WROCŁAW – POLONIA-STAL ŚWIDNICA niedziela godz.11 ul. Wróblewskiego
Sytuacja w tabeli naszej drużyny ciekawa nie jest, ale można ją jeszcze poprawić. Aby tak się stało, trzeba sobie przypomnieć jak się wygrywa mecze. Ostatni raz żółto-czerwoni zwyciężyli właśnie z Polonią i to na jej terenie. Powtórka we Wrocławiu byłaby mile widziana.
Sędziuje – Sz.Siwek

III Okręgowa Liga Trampkarzy

FC WROCŁAW ACADEMY II – ŚLĘZA WROCŁAW sobota godz.11 Zakrzów
Najwyższa pora przerwać serię porażek. Z drugą drużyną FCWA Ślęza już raz wygrała i mamy nadzieję, że uczyni to po raz drugi.
Sędziuje – Warchoł

VI Okręgowa Liga Trampkarzy

OLYMPIC VII WROCŁAW – ŚLĘZA II WROCŁAW niedziela godz.12:30 ul. Lotnicza
Rywal, który wydaje się być w zasięgu naszych piłkarzy i piłkarek (bo ostatnio gramy mieszanym składem). Czekamy zatem na pozytywne wieści z tego meczu.
Sędziuje – Warulik

III Okręgowa Liga Młodzików

MOTO-JELCZ OŁAWA – ŚLĘZA WROCŁAW sobota godz.11 Oława ul. Sportowa
Teoretycznie Ślęza nie powinna mieć żadnych problemów z odniesieniem zwycięstwa. Zbyt pewnym siebie nasi młodzicy być jednak nie mogą. Przypomnijmy, że niedawno do Oławy pojechali trampkarze, by również mierzyć się z mającym zerowe konto punktowe rywalem, a wiemy jak ten mecz się zakończył. Zatem pełna mobilizacja i szacunek dla przeciwnika, a wtedy będzie dobrze.
Sędziuje – M.Sulikowski

SBG JAROCIN CUP 2019 piątek-niedziela
Ligowy mecz drużyny młodzików Ślęzy III (rocznik2008) został przełożony na wtorek, bowiem podczas weekendu weźmie ona udział w silnie obsadzonym turnieju w Jarocinie. W trzydniowych zawodach uczestniczyć będzie 12. zespołów, podzielonych na dwie grupy. Ślęza trafiła do grupy B, w której za rywali mieć będzie – Akademię Reissa Poznań, Progres Gorzów, FC Wrocław Academy, Football Factory Przecław i Akademię Talentów Krotoszyn.

WOJEWÓDZKA LIGA ORLICZEK turniej nr 4 sobota godz.14:30 ul. Mianowskiego
Niepokonane dotąd orliczki Ślęzy będą chciały podtrzymać doskonała passę w turnieju, którego organizatorem jest tym razem AZS Wrocław.

SPARINGI ZESPOŁÓW ROCZNIKA 2011
W piątek Ślęza 2011 uda się na sparing do Lubina, gdzie mierzyć się będzie z miejscowym Zagłębiem. Gospodarze zaprosili też naszych chłopaków na mecz ekstraklasy pomiędzy Zagłębiem Lubin i Pogonią Szczecin.
W sobotę dwie drużyny rocznika 2011 na boisku przy ul. Kwidzyńskiej, rozegrają serię meczów sparingowych m.in. z FC Wrocław Academy, AP Champions Oława, Bumerangiem Wrocław i Stalą Brzeg

CHAMPIONS CUP – niedziela godz.14 Gać
W turnieju rocznika 2010 wystąpią po dwie drużyny AP Champions Oława i Odry Opole oraz po jednej FC Wrocław Academy, Pogoni Pieszyce, AP Football Stars gminy Oława i Ślęzy Wrocław.