W meczu orlików Ślęza lepsza od Miedzi

W rozegranym w Legnicy meczu sparingowym orlików (2010) Ślęza Wrocław wygrała z miejscową Miedzią 5:0.

Trener Patryk Kiełbasa – W sobotę na zaproszenie Akademii Miedzi udaliśmy się na sparing do Legnicy. Chłopcy po raz kolejny w tym sezonie mieli okazje rozgrywać mecz 9×9. Rozegraliśmy trzy tercje po 25 min. W każdej z nich nasz zespół prezentował wysoki poziom indywidualny jak i zespołowy. Jeszcze w pierwszej tercji przeciwnik nawiązał walkę, a przez nasza nieskuteczność skończyło się 0:0, od drugiej tercji to już zdecydowanie nasza dominacja i kolejno kończymy wynikiem 3:0 i 2:0 w drugiej i trzeciej tercji. Mimo niezłej gry musimy popracować nad wykorzystywaniem sytuacji, które sobie stwarzamy. Marnujemy ich zdecydowanie za dużo. Gra chłopców z meczu na mecz wyglada coraz lepiej i widać ze zawodnicy są coraz pewniejsi w graniu nowym systemem.

MIEDŹ LEGNICA – ŚLĘZA WROCŁAw 0:5 (0:0, 0:3, 0:2)

Ślęza – Kaśków Mateusz, Leszczyński Hubert, Kasperczyk Kamil, Bocheński Adrian, Bonisławski Patryk, Krywko Krzysiek, Macudziński Mateusz, Anger Igor, Nowojski Dawid, Kołeczko Emil, Lepak Karol, Białowąs Kuba, Hawryłkiewicz Grzesiek.