MLJM – Pierwsze wyjazdowe zwycięstwo juniorek młodszych

W rozegranym w Tychach meczu 5. kolejki Makroregionalnej Ligi Juniorek Młodszych, Ślęza Wrocław wygrała z miejscową Polonią 4:3.

Trener Gustaw Sadowski – Mecz pełen emocji i szkoda tylko że tak dużo błędów zostało popełnionych przez trójkę sędzin. Szybko strzelamy pierwszą bramkę i spoczywamy na laurach, co wykorzystują gospodynie wyrównując po ładnej akcji. Odpowiadamy bardzo ładnym uderzeniem z 20 metrów Kogutek, ale tuż przed przerwą tracimy bramkę, choć zawodniczka asystująca wykonując aut oderwała nogi. Druga połowa dużo lepsza w naszym wykonaniu, co nagrodzone zostaje dwoma trafieniami. Jak by było mało emocji w końcówce tracimy bramkę w zamieszaniu po rzucie rożnym, ale prowadzenia już nie oddajemy i wywozimy z boiska w Tychach 3 punkty!

POLONIA TYCHY – ŚLĘZA WROCŁAW 3:4 (2:2)

0:1  Kruk (as.Szewczyk) 9′