Młode piłkarki zagrały w Obornikach Śląskich.

W Obornikach Śląskich odbył się turniej halowej piłki nożnej orliczek. W zawodach tych uczestniczyły dwie drużyny Ślęzy Wrocław.

 
Jak wiemy doskonale, pierwsza drużyna naszych orliczek podczas tego weekendu uczestniczy w turnieju w Milówce. Stąd też w Obornikach Śl. nasze drużyny nie należały do faworytów. Dziewczyny pokazały się jednak z bardzo dobrej strony, o czym pisze w swojej relacji Aleksandra Olbińska, która wraz z inną piłkarką Ślęzy – Patrycją Piotrowską – po raz pierwszy wystąpiły w roli trenerek.

W sobotę nasze dziewczyny pojechały do Obornik Śląskich. Podzielone były na dwie drużyny i znajdowały się w dwóch różnych grupach. Ślęza 1 przegrała dwa spotkania i jedno wygrała. Druga drużyna niestety w grupie nie odniosła żadnego zwycięstwa. W meczach finałowych każda z ekip wygrała swój mecz natomiast w ostatnim meczu Ślęza 1 spotkała się ze Ślęzą 2 i w ostatnich sekundach meczu wynik został otwarty i tak Ślęza 1 wygrała to „siostrzanobójcze” spotkanie. Dziewczyny na tym turnieju pokazały że potrafią grać w piłkę i uplasowały się na 5 i 7 miejscu, jesteśmy z nich bardzo dumne.

Grupy
Ślęza I – FEMGOL Lubin 0:1
Ślęza II – APN TALENT Trzebnica 0:3
Ślęza I – UKS Bielawianka II 1:0
UKS Bielawianka II – Ślęza II 2:1
UKS Bierutów – Ślęza I 1:0
Ślęza II – ŻAP Polonia Świdnica 0:1

Finały
Ślęza I – Bielawianka Bielawa 1:0
Ślęza II – APN TALENT Trzebnica 3:1
Ślęza I – Ślęza II 1:0

Ślęza I – K. Bernatowicz,  S. Bernatowicz,  Łoposzko,  Dembska,  Olaczek,  Domagała
Ślęza II – Lorek,  Żabiuk,  Cicha,  Chełstowska,  Buczkowska,  Korniak