Młodziczki – Czwarte zwycięstwo drugiego zespołu MOS Ślęzy

W rozegranym w Jeleniej Górze meczu Dolnośląskiej Ligi Młodziczek MOS Ślęza II Wrocław wygrała z miejscowym Spartakusem 60:29.

Kolejny bardzo dobry mecz rozegrał drugi zespół młodziczek MOS Ślęzy. Mimo braku w składzie kontuzjowanej Majki Strugarek, w bardzo dobrym stylu zwyciężyły starsze koleżanki z Jeleniej Góry. Mecz ustawiła wysoko wygrana (16:5) przez MOS Ślęzę I kwarta. W II odsłonie gra się wyrównała, ale po przerwie ponownie uwidoczniła się przewaga wrocławianek. Tym razem liderką naszej drużyny była Karolina Szarszaniewicz, która zdobyła 17 pkt.

SPARTAKUS JELENIA GÓRA – MOS ŚLĘZA II WROCŁAW 29:60 (5:16, 6:7, 13:17, 5:20)

MOS Ślęza – Szarszaniewicz 17, Niżyńska 10, Ryng 9, Jarosik 5, Baran 4, Nowak 4, Skrzypczak 4, Zieniewicz 3, Blum 2, Nowotny 2, Kaszuba-Iwanicka, Łukasik