Młodziczki – Zagrały i wygrały dla Majki

W meczu rozgrywek Dolnośląskiej Ligi Młodziczek MOS Ślęza II Wrocław wygrała z MKS-em II Polkowice 57:31

Do tego spotkania drużyna prowadzone przez trener Ingridę Ryng przystąpiła poważnie osłabiona, bowiem z powodów zdrowotnych nie mogła zagrać Maja Strugarek. Ta niezwykle sympatyczna dziewczyna, która tak dużo wnosi do zespołu, w sobotni poranek nie mogła wspomóc swoich koleżanek. Te stanęły jednak na wysokości zadania i po bardzo dobrym meczu pokonały swoje odwieczne rywalki z Polkowic. Zwycięstwo wraz z dedykacją szybkiego powrotu do zdrowia dziewczyny zadedykowały właśnie Majce.

O zwycięstwie wrocławianek zadecydowała znakomita w ich wykonaniu I połowa, a przede wszystkim świetna gra w defensywie. Dość powiedzieć, że polkowiczanki w dwóch pierwszych kwartach zdobyły zaledwie 6 pkt. Druga połowa była już bardziej wyrównana, ale toczyła się pod pełna kontrola MOS Ślęzy, która wygrała pewnie i wysoko.

MOS ŚLĘZA II WROCŁAW – MKS II POLKOWICE 57:31 (18:2, 15:4, 12:14, 12:11)

MOS Ślęza – Zieniewicz 14, Niżyńska 12, Ryng 8, Szarszaniewicz 6, Jarosik 5, Blum 4, Łukasik 2, Nowak 2, Nowotny 2, Skrzypczak 2, Kaszuba-Iwanicka, Tkaczyszyn.