Młodziczki zmierzyły się z Talentem Trzebnica

W sparingowym meczu młodziczek, drużyna Ślęzy Wrocław (tzw. grupa czerwona) przegrała z Talentem Trzebnica 1:7.

Trener Pamela Dziadek – Wynik dzisiejszego sparingu nie odzwierciedla naszej gry a szczególnie bardzo dobrej pierwszej połowy, w której tracimy tylko dwie bramki po błędach indywidualnych. Nasze piłkarki dzisiaj cierpliwie przemieszczały piłkę, co pozwoliło na skonstruowanie kilku fajnych akacji pod bramką przeciwnika oraz zagrały bardzo konsekwentnie w obronie. Druga połowa słabsza, brak sił zadecydował ze sparing kończyny wynikiem 1:7.
Dziękuję naszym dziewczyną za duże zaangażowanie oraz trenerce i zawodniczkom Trzebnicy za rozegranie sparingu.

ŚLĘZA WROCŁAW (gr.czerwona) – TALENT TRZEBNICA 1:7