Nabór do Akademii Piłki Nożnej trwa!

Trwa nabór zawodniczek i zawodników do Akademii Piłki Nożnej Ślęzy Wrocław na rok szkolny 2020/2021. Zapraszamy do dołączenia do najstarszego klubu sportowego we Wrocławiu!

Nasze zaproszenie kierujemy do wszystkich chętnych – zarówno tych, którzy grali już w innym klubie oraz tych, którzy chcą zacząć swoją przygodę z piłką nożną. Prowadzimy zajęcia dla dziewczynek oraz chłopców z roczników 2003-2013.

Treningi odbywają się w kilkunastu lokalizacjach w całym Wrocławiu pod okiem licencjonowanych szkoleniowców, którzy regularnie biorą udział w dodatkowych kursach i szkoleniach, aby powiększać swoją wiedzę i doskonalić warsztat umiejętności trenerskich. Nasze drużyny z sukcesami występują w ligach regionalnych i wojewódzkich, a zespół juniorek APN Ślęzy jako jedyny reprezentuje Dolny Śląsk w Centralnej Lidze Juniorek!

Wiele grup trenować będzie w nowoczesnym Centrum Piłkarskim Ślęza Wrocław – #Kłokoczyce, niezrównanym pod względem infrastruktury na Dolnym Śląsku. W kompleksie oprócz znakomitych warunków dla piłkarek i piłkarzy przewidziane są także udogodnienia dla rodziców, którzy będą mogli zaczekać na swoje pociechy w komfortowej poczekalni.

Na wszystkie pytania dotyczące naboru odpowiemy Państwu pod numerem telefonu 513 130 674, serdecznie zapraszamy!