W niedzielę odbył się otwarty trening dla młodych piłkarek

W niedzielę na boisku pod balonem w Centrum Piłkarskim Ślęza Wrocław – #Kłokoczyce odbył się otwarty trening dla młodych piłkarek.

 
Ślęza Wrocław posiada najprężniej działającą na Dolnym Śląsku Akademię Piłkarską szkolącą młode piłkarki. Przypomnijmy, że 1KS jest jedynym klubem w regionie posiadającym zespoły grające w rozgrywkach CLJ U17 i CLJ U15, czyli w najwyższych klasach rozgrywkowych w Polsce. Ślęza jest też klubem posiadającym własną, znakomitą infrastrukturę do szkolenia młodych piłkarek oraz wykwalifikowaną kadrę szkoleniową, potrafiącą pracować z dziewczynami. Nasz klub cały czas otwarty jest dla wszystkich dziewczyn, które chciałyby kontynuować w nim swoją piłkarską przygodę. Stąd co pewien czas zapraszamy do nas dziewczyny i ich rodziców na otwarte treningi i prezentacje.

Ostatni taki trening odbył się w minioną niedzielę. Pojawiło się na nim kilkadziesiąt dziewczyn, nie tylko z dolnośląskich klubów, ale też z Drezdenka, Krakowa, Dobiegniewa i Poznania. W tym miejscu chcemy wszystkim klubom, których zawodniczki pojawiły się we Wrocławiu, podziękować za wyrażenia zgody na udział w otwartym treningu.

Dziewczyny uczestniczące w treningu podzielone zostały na dwie grupy i przez półtorej godziny brały udział w ciekawie i zróżnicowanie przygotowanych zajęciach. Dla rodziców przygotowana została prezentacja mulitimedialna, a trener koordynator żeńskiej sekcji piłki nożnej Ślęzy Wrocław – Arkadiusz Domaszewicz – odpowiadał na wiele pytań.

Dziękujemy młodym piłkarkom ich rodzicom za przybycie do Centrum Piłkarskiego Ślęza Wrocław – #Kłokoczyce.

Zdjęcia z otwartego treningu dostępne są w galerii.