Nieudana środa juniorów młodszych

Obydwa zespoły juniorów młodszych Ślęzy, środowych meczów do udanych zaliczyć nie mogą.

 

3. kolejka II Wojewódzkiej Ligi Juniorów Młodszych

ŚLĘZA WROCŁAW – MIEDŹ II LEGNICA 0:3 (0:1)

0:1 Akacki 45′
0:2 Rybarczyk 51′
0:3 Raczkowski 78′

Ślęza – Wencel, M.Sikora, Walerowicz (46’Patryło), Rękas (60’Walczyk), Malczyk (55’Staniec), Mleczak (46’Grec), Kamiński, Machała (65’Jasiczek), Dimitradis, Łazarewicz, Żugaj.

Trener Daniel Drozd – Mieliśmy swoje okazje i przeważaliśmy przez większość pierwszej połowy. Ostatni kwadrans zagraliśmy dość biernie i oddajemy bramkę do szatni przeciwnikom. Druga połowa już była mocno nerwowa i brakowało konsekwencji w naszej grze. Wolna organizacja i słaba postawa w obronie przy dwóch kolejnych bramkach Miedzi dała im zwycięstwo.

Zdjęcia z meczu dostępne są w galerii.

 

3. kolejka III Okręgowej Ligi Juniorów Młodszych

UKS ACADEMY KIEŁCZÓW – ŚLĘZA II WROCŁAW 3:2 (2:0)

1:0 Żebryk 5′
2:0 Mularczyk 40′
3:0 Żebryk 59′
3:1 Trzeciakiewicz 60′
3:2 Trzeciakiewicz 89′

Ślęza – Tomczuk, Tokarski (60’Bondas), Trzeciakiewicz, Sowiński, J.Sikora, Krawczyk, Łęcki, Lubczyński (62’Mazur), Cupak, Szulc (65’Szmajdziński), Błaszczyński (80’Wajda)

Trener Daniel Drozd – Niestety w piłce nie wygrywa drużyna która lepiej gra w piłkę a ta która strzela więcej bramek. Jeśli nie będziemy skoncentrowani cały mecz na własnych zadaniach to nawet będąc optycznie lepszym zespołem nie będziemy mieć z tego korzyści. Cieszy postawa drużyny, gdzie mimo niekorzystnego wyniku każdemu do końca zależało na jak najlepszej grze niestety nie udalo się dogonić wyniku.