Niezły mecz juniorek

Drużyna juniorek U17 Ślęzy Wrocław przegrała w sparingowym meczu z trampkarzami UKS Kiełczów 2:7.

Choć wynik może na to nie wskazywać, nasz zespół rozegrał niezłe spotkanie, mimo że wystąpił w mocno osłabionym składzie. To że wygrali trampkarze (wzmocnieni kilkoma juniorami mł) dziwić nie powinno. Chłopcy są po prostu szybsi i mocniejsi i to było widać. Dziewczyny na pewno jednak nie ustępowały im pod względem umiejętności czysto piłkarskich. Grały fajnie i z pomysłem, a ich grę oglądało się z przyjemnością. O wysokim zwycięstwie chłopaków zadecydowała głównie druga tercja (grano 3×30 minut) podczas której byli oni bardzo skuteczni. Dodajmy jeszcze, że w tym starciu w naszym zespole możliwość zaprezentowania swoich umiejętności, dostało kilka trampkarek.

ŚLĘZA WROCŁAW U17 (juniorki) – UKS KIEŁCZÓW (trampkarze) 2:7 (0:0, 1:5, 1:2)